Rafał Pacześ + Stand-up Lublin

Inne, Koszalin

Data 10.03.2015 00:00
Adres ul. Piastowska 21
Miejscowość Koszalin
Bilety KupBilecik.pl

Darek Gadowski i Jacek Stramik przedstawiają kolejnych wojowników rodzimej sceny stand-upowej. Tym razem złaknionym komediowych przygód koszalinianom objawi się łódzko-lubelska kombinacja sceniczna. A właściwie stołeczno-lubelska, bowiem Rafał Pacześ, współtwórca formacji Stand-up Łódź jest od niedawna mieszkańcem Warszawy.

Rafał Pacześ - to, obok Lotka, który gościł w Koszalinie miesiąc wcześniej, jeden z najbardziej energetycznych artystów polskiego stand-upu. Na scenie zostawia pot, krew i łzy. Z ogromnym zaangażowaniem opowiada o absurdach rzeczywistości i zawiłościach relacji międzyludzkich.

Ekipa Stand-up Lublin przybędzie do Koszalina pod postaciami Karola Pietrzakowskiego i Cezarego Ponttefskiego. Obydwaj nie obawiają się podejmowania tematów kontrowersyjnych, z odwagą starając się zmusić publiczność do niekoniecznie słodkiej refleksji.

Pietrzakowski jest inicjatorem oraz mózgiem lubelskiej sceny stand-upowej. Natomiast Cezary Ponttefski, który swego czasu był najmłodszym komikiem w Polsce (wciąż jest mało stary, zaczynał prawie 4 lata temu, jako nastolatek), został komediowym reprezentantem Lublina całkiem niedawno.

W trakcie wieczoru open mic. Śmiałkowie, którzy odważą się chwycić za mikrofon, nie zapłacą za wstęp.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET