Departure to Dream

Imprezy klubowe, Sopot

Data 24.01.2015 22:00
Miejsce Dream Club
Adres Bohaterów Monte Cassino 53
Miejscowość Sopot
Bilety 10 - 20 zł

Zapraszamy na znaną wszystkim imprezę DEPARTURE to Dream!

To będzie prawdziwa i odlotowa muzyczna uczta! Kto już był na Departure ten wie, że jest to najważniejsze muzyczne wydarzenie miesiąca w Sopocie.

Muzyka, kolorowe drinki i bajeczne tancerki sprawią, że poczujecie się jak na IBIZIE lub w MIAMI! Za dekami staną MIQRO oraz MIBRO nasz rezydent!

MIQRO

Od zawsze fanatyk muzyki House i wszystkich najweselszych jego odmian. Pierwsze większe lub mniejsze imprezy jeszcze w XX wieku w czasach, gdy nowe brzmienia nie docierały do Polski. A jedyną możliwością posiadania ich była wyprawa za nasza zachodnia granice i zakup winylowych płyt. Ta przeszkoda nie stanowiła żadnej bariery, która mogłaby zniechęcić i zgasić jego muzyczny zapał, wręcz przeciwnie! Wyprawy do Berlina, Londynu czy Amsterdamu i przeszukiwanie niezliczonej ilości sklepów z płytami w całej niemal tanecznej Europie pozwoliło wykreować swój niepowtarzalny styl i technikę grania. Zaowocowało to w niedalekiej przyszłości i zaczęły pojawiać się coraz poważniejsze propozycje występów.

W roku 2002 obejmuje rezydenture w Klubie TREZOR, gdzie przez 4 lata stanowi główna postać klubowej sceny Szczecina, zaskakując najnowszymi muzycznymi odkryciami. W tym okresie zaprasza wielu DJ polskich i zagranicznych sprawiając, iż magia, jaka zapanowała w klubie Trezor dała się we znaki w całym kraju. To rozwinęło jego karierę na skale całej Polski... Od tego momentu zapraszany do klubów oraz większe imprezy, gdzie niezależnie od pory roku jego sety są pełne słońca i niezapomnianych plażowych brzmień.

Pomysłodawca, współtwórca i rezydent porannego Afterpary po Sunrise Festiwal. Od pierwszej edycji oficjalnego wydania "afteru" zaangażowany w organizacje a przede wszystkim w swój występ za konsoletą. Idealnie wyselekcjonowane, rodem z najgorętszych plaż na Ibizie brzmienia w jego setach, po dwóch dniach zabawy w amfiteatrze, potrafią zrelaksować a za razem nieoczekiwanie

MIBRO

Rodowity Gdańszczanin, aktywnie działający na Trójmiejskim rynku klubowym od ponad 8 lat. Miłośnik ciepłych odmian muzyki House, rezydent Sopockiego Dream Clubu i Zatoki Sztuki Beach Club'u. Coraz częściej jego sety można usłyszeć w klubach całej Polski. Preferuje nowatorskie rozwiązania Dvs i prace na gramofonach. Cechują go szybkie i spójne mixy.

Widzimy się w Dream Clubie!

Wejście - selekcja: Panie od 18 lat / Panowie od 21 lat

Bilety:

Normalne: Do 23:00 10 zł Po 23:00 20 zł VIP: 50 zł

karta klubowa: free

Rezerwacje: +48 605 500 800 www.DreamClub.pl

Informacja o biletach:

Normalne: Do 23:00 10 zł Po 23:00 20 zł VIP: 50 zł karta klubowa: free