Comedy Lab z Krakowa, czyli Wojtek Pięta, Olka Szczęśniak i Michał Leja

Inne, Koszalin

Data 19.11.2014 00:00
Adres ul. Piastowska 21
Miejscowość Koszalin
Bilety KupBilecik.pl

Kolejna impreza stand-upowa w Koszalinie zapowiada się niezwykle interesująco. Tym razem zaproszenie do Kawałka Podłogi przyjęli reprezentanci projektu Comedy Lab - Laboratorium komedii z Krakowa, mianowicie Wojtek Pięta, Olka Szczęśniak i Michał Leja. W trakcie wieczoru odbędzie się open mic. Każdy śmiałek chcący spróbować sił na scenie dostanie swoją szansę. Imprezę poprowadzą gospodarze sceny: Darek Gadowski i Jacek Stramik.

Wojtek Pięta - w stand upie znajduje ujście rzeki dziwnych i absurdalnych pomysłów. W swoich występach najchętniej śmieje się z pozornie normalnych życiowych sytuacji, ze swojego psa, z siebie, z Ciebie. Bardziej z Ciebie.

Olka Szczęśniak - schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni i słabością do tematów tabu. Twierdzi, że jest szalenie popularna... w kręgu własnej rodziny. Jednak gdyby to była prawda nie należałaby do Comedy Lab.

Michał Leja - koordynator całego projektu. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET