Koncert Łydka Grubasa & Coco Bongo

Koncerty, Wejherowo

Data 25.10.2014 21:30
Miejsce Klubo-kawiarnia Busola (Filharmonia Kaszubska)
Adres Sobieskiego 255
Miejscowość Wejherowo
Bilety 15zł, 506-955-410

Koncert grup Łydka Grubasa oraz Coco Bongo! Strach się bać! Dzieci położyć spać! Dziewki pozamykać!


Łydka Grybasa (Rock zabawowy) Jeśli jeszcze nas nie znacie, to tu macie szanse cosik się o nas dowiedzieć. Nasz zespół to grupka ludzi parających się amatorskim muzykowaniem, których jednoczy wybitne zamiłowanie do robienia sobie tzw. "jaj". Tworzymy kawałki mniej lub bardziej ambitne, ale zawsze wesołe i mające wprawić nogę w samoczynne potupywanie. Jako, że jesteśmy fanami wszelakich gatunków muzycznych, czerpiemy pełną garścią z dźwięków wszelakich, dorzucając do tego to, co w nas siedzi, czyli rockową duszę, porąbane wymysły muzyczne i abstrakcyjny humor. Bardzo dalekie jest nam dążenie do "bycia artystą", ponieważ jesteśmy na to za ciency. Bardzo blisko nam za to do grania kawałka mocnego rocka w humorystycznym wydaniu. Kapela tnie z małymi zmianami w składzie od roku 2002.

Skład: Hipis - wokal Rudy - perkusja Carlos - bas Zigggy - gitara Długi - klawisz

Posłuchaj nas: kliknij tutaj


Coco Bongo (Joke&Roll) Zespół Coco Bongo powstał przypadkiem z 3 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę. Nie ma specjalnych wzorców dla muzyki jaką grają. Jednakże, gdzieś tam delikatnie wzorują się na starych rockandrollowych brzmieniach z lat 60 zmieszanych z współczesną muzyką rockową, alternatywną i punkiem. Za ciemnymi okularami ukrywają się ludzie chcący zapełnić lekko zadymioną spelunkę i dać wejść w lekki trans swoim słuchaczom.

Skład: Tomek Bushmansky - gitara prowadząca, łabędzi śpiew Przemek Słowiński - perkusja, park narodowy Rurza - Bas, napoje chłodzące

Posłuchaj nas: kliknij tutaj

Zapraszamy!