Pif Paf Music Festival

Koncerty, Gdynia

Data 25.10.2014 00:00-26.10.2014 00:00
Miejsce Klub Ucho
Adres Świętego Piotra 2
Miejscowość Gdynia
Bilety 20 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

MAMA SELITA + młode kapele - PIF PAF MUSIC FESTIVAL | 25 października 2014 | godz. 17:00

4 rockowe kapele z eliminacji internetowych oraz Mama Selita z nową płytą - "Materialiści", która ukaże się w październiku. Warszawska formacja znana jest z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa łączy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal w bezkompromisową rockową muzykę, której nie daje się łatwo zaszufladkować. Klimat grupy oddaje kawałek "Na pół", który na pewno usłyszymy 25 października w Gdyni.

TABU + młode kapele - PIF PAF MUSCI FESTIVAL | 26 października 2014 | godz. 17:00

4 rockowe kapele z eliminacji internetowych oraz Tabu, czyli reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Dziewięcioosobowy skład z Wodzisławia Śląskiego zaczarował ostatnio Przystanek Woodstock swoją rockandrollową mocą. Dzięki nim usłyszycie roots, reggae i ska. Ich teksty są bardzo osobiste, ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne. Najbardziej znany numer w ich wykonaniu to "Jak dobrze cię widzieć" z płyty "Endorfina".

Od poniedziałku - 15 września, rusza również głosowanie na młode zespoły, które wystąpią w ramach imprezy. Głosowanie trwa do 21 września. Internauci (razem z Jury) wybiorą 8 kapel.

W zeszłym roku festiwal wygrał zespół Mniejsze Zło - który nagrał singiel "21"