Słowiańska Noc z Donatanem & Cleo

Koncerty, Gdańsk

Data 23.10.2014 20:00
Miejsce Kwadratowa
Adres Siedlicka 4
Miejscowość Gdańsk
Bilety 20-30 zł 1 pula - 20zł 2 pula - 25zł 3 pula - 30zł

"My Słowianie wiemy jak nasze na nas działa" - wiemy i pokażemy to 23 października w AK PG Kwadratowa. Czeka nas prawdziwa, swojska impreza, w trakcie której wystąpią Donatan i CLEO!

Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Prosimy również zapoznać się z dostępnym na stronie, regulaminem klubu.

Donatan to producent muzyczny. Jego muzykę można usłyszeć na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością Polskiej sceny Hip-hopowej na jego bitach można było usłyszeć takich wykonawców jak Peja, Pezet, Pih, Sokół, Tede, Gural, Waldemar Kasta, Chada, Ten Typ Mes oraz wielu wielu innych.

Cleo jest piosenkarką i autorką tekstów. Razem z Donatanem stworzyła hit "My Słowianie", który podbił serca słuchaczy i został nagrodzony licznymi tytułami na największych festiwalach w Polsce.

Wkrótce pojawią się kolejne utwory duetu, a do sklepów trafi album. Jedno jest pewne. 23 października w AK PG Kwadratowa czeka nas prawdziwe słowiańskie święto, z udziałem artystów, którzy słowiańską energię mają we krwi.