Budka Suflera

Koncerty, Gdańsk, Sopot

Data 11.10.2014 19:00
Miejsce Hala Ergo Arena
Adres pl. Dwóch Miast 1
Miejscowość Gdańsk, Sopot
Bilety 60-120 zł

To będzie najważniejsza trasa koncertowa 2014 roku. Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Sopot, Wrocław i 17 innych miast. Będzie to też ostatnia szansa posłuchania Budki Suflera na żywo. Po 40 latach obecności na scenie, koncertami "A po nocy przychodzi dzień", zespół na zawsze żegna się z publicznością.

100 000 widzów w 20 miastach w Polsce. "Jolka, Jolka pamiętasz", "Cały mój zgiełk", "Twoje radio", "Cisza jak ta", "Noc komety", "Cień wielkiej góry" "Takie tango", "Bal wszystkich świętych" - po tej trasie, już nikt nigdy nie będzie miał okazji zaśpiewać tych kultowych piosenek na koncercie Budki Suflera. Właśnie dlatego koncerty te na długo zostaną w pamięci każdego widza. Będzie to również prawdziwie rockowe show. Na scenie zobaczymy nie tylko stałych muzyków zespołu, ale też Felicjana Andrzejczaka, Izabelę Trojanowską, Piotra Cugowskiego.

Bilety do nabycia:

  • WAGART - BIURO ORGANIZATORA 32 250 62 90 (głównie zakłady pracy)
  • www.kulturairozrywka.pl

oraz punkty stacjonarne:

  • Hotel - Klub Kuźnia ul. Gdańska 67, Bydgoszcz, - Biuro Podróży i Turystyki "ALMATUR Gdańsk" Al. Grunwaldzka 140, Gdańsk, 80-264, - Grand-Tourist ul. Garncarska 29, Gdańsk, - Holidays ul. Straganiarska 53/54, Gdańsk, - Holidays ul. Grunwaldzka 76/78, Gdańsk, - Sieć sklepów EMPIK i Media Markt oraz SATURN. W dniu koncertu sprzedaż biletów w kasie HALI Pozostałe informacje o trasie koncertowej Budki Suflera dostępne na :

  • www.trasabudkasuflera.pl

  • 40latbudkasuflera.pl