Aneta Figiel, Magda Tul, Agata Dąbrowska, Zbigniew Fil, Adam Kram, Michał Polubiec, Michał Grott, Tomasz Filipczak, Zbigniew Kaute. Gościnnie: Ewelina Lisowska, Mateusz Ziółko

Inne, Koszalin

Data 11.10.2014 00:00
Adres ul. Śniadeckich 4
Miejscowość Koszalin
Bilety KupBilecik.pl

Robert Janowski oraz artyści popularnego programu ruszają w Polskę aby spotkać się ze swoimi fanami w największych salach widowiskowych w kraju. Premierowy koncert został zaplanowany 11 października 2014 roku w Koszalinie, następnie odwiedzimy Olsztyn, Zieloną Górę, Zabrze, Wrocław, Kraków oraz Gdynię. To wspaniała okazja do zabawy i obcowania z fantastycznymi hitami znanymi z teleturnieju, wykonanymi w znakomitych aranżacjach. Na scenie oprócz Roberta Janowskiego pojawią się artyści ze szklanego ekranu m.in. Magdalena Tul, Aneta Figiel, Agata Dąbrowska, Zbigniew Fil, Adam Kram, Michał Polubiec, Michał Grott, Tomasz Filipczak oraz Zbigniew Kaute. Patronat medialny nad trasą koncertową objęło radio Złote Przeboje.

Gościnie podczas koncertu pojawią się również:

Ewelina Lisowska - brała udział w talent show telewizji TVN Mam Talent oraz X Factor. W efekcie podpisała kontakt z wytwórnią Universal Music Polska. Na swoim koncie ma już dwie płyty na których pojawiły się single andquot;Nieodporny rozumandquot; , andquot;W stronę słońcaandquot; , andquot;Jutra nie będzieandquot; , We mgleandquot;.

Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku biorąc udział w programie andquot;Mam Talentandquot; na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorów oraz sympatię widzów. W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w andquot;Must Be The Music - Tylko Muzykaandquot;. W między czasie występował jako gość specjalny w poszczególnych odcinkach andquot;Jaka To Melodia?andquot;. W 2013 został zwycięzcą III edycji programu andquot;The Voice Of Polandandquot; na antenie TVP2, tym samym podpisując kontrakt z wytwórnią. Zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET