Zbigniew WODECKI - SERCA GWIAZD - koncert charytatywny

Koncerty, Sopot

Data 24.06.2013 18:00
Miejsce Zatoka Sztuki
Miejscowość Sopot
Bilety 10 zł

Przemek Szaliński wraz z Komitetem Pomocy Bliźniakom zaprasza na kolejny koncert charytatywny z cyklu SERCA GWIAZD!

Kolejnym Gościem będzie legendarny piosenkarz,multiinstrumentalista,kompozytor,juror "Tańca z Gwiazdami" - ZBIGNIEW WODECKI!

Kto z nas nie zna takich hitów jak "Chałupy welcome to", "Zacznij od Bacha", "Izolda", "Znajdziesz mnie znowu", "Oczarowanie", "Lubię wracać tam gdzie byłem już", "Z Tobą chcę oglądać świat", "Basia" czy nie zapomnianą "Pszczółkę Maję"?

Do tej pory Gośćmi spotkań byli - Kabaret Limo, Leonard Pietraszak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Edward Hulewicz,Marek Siudym,Marzena Trybała,Krzysztof Tyniec,Tadeusz Ross,Kabaret Młodych Panów,Karol Strasburger oraz Kabaret Smile.

Podczas spotkania będzie można pomóc finansowo 10-letnim bliźniakom - Danielowi i Dawidowi z porażeniem mózgowym,z padaczką,ze skoliozą. Mają problemy ze wzrokiem i słuchem. Razem z rodzeństwem i rodzicami mieszkają w chlewiku pod Słupskiem!

Materiał który ukazał się w Wydarzeniach o tym jak i komu obecnie pomagam - http://www.ipla.tv/2013-02-16-rodzina-w-potrzebie/vod-5658511

Wydarzenie na facebooku - https://www.facebook.com/events/546803072029112/?fref=ts

Możliwość zakupienia wielu zdjęć z autografami Gwiazd estrady, książek, płyt. W trakcie koncertu jest zaplanowana licytacja!

Będzie można także wrzucić datek na rzecz Daniela i Dawida do puszki znajdującej się na miejscu spotkania!