Festyn Wzgórze

Inne, Gdynia

Data 22.07.2012 12:30
Miejsce u7
Miejscowość Gdynia
Bilety wstęp wolny

Niedziela to dzień, podczas którego każdą wolną chwilę staramy się spędzić z rodziną. Dzieciaki największą frajdę mają wtedy, kiedy ten czas spędzają aktywnie,w gronie rówieśników. Kiedy ciągle coś się dzieje. Jest wesoło. Drodzy mieszkańcy Wzgórza św. Maksymiliana w Gdyni, mamy dla Was świetny plan na najbliższą niedzielę. Weźcie swoje pociechy i przyjdźcie o 12:30 do Centrum U7 na nasz festyn.

W najbliższą niedzielę, 22 lipca, o godzinie 12:30 rozpoczniemy festyn dedykowany wszystkim mieszkańcom osiedla Wzgórze św. Maksymiliana w Gdyni. Organizatorzy mają w planach konkursy i nagrody, zarówno dla najmłodszych uczestników festynu, jak i tych troszkę starszych. Dodatkowymi atrakcjami będzie ścianka wspinaczkowa i dmuchany zamek. Przy organizacji imprezy pomoże również Adventure Park Kolibki . Ci ludzie doskonale wiedzą, jak się bawić.

Natomiast Ci z Was, którzy chcieliby trochę odsapnąć, zrelaksować umysł i zrenegerować nadwątlone siły, też będą ukontentowani. Będą mogli wygodnie rozsiąść się w ogródku i przy ulubionym, zimnym napoju, poczuć, że czas zatrzymał się na chwilę. Jakby tego było mało, spięte mięśnie będzie można rozluźnić dzięki pokazowym masażom, jakie zafunduje Wam Mana Day Spa .

Dodatkowe informacje: http://www.u7.pl e-mail: [email protected]