Spotkanie podróżnicze Japonia - podróż kamperem

Kultura, Reda

Data 30.09.2022 18:00
Miejsce Fabryka Kultury w Redzie
Adres Łąkowa 59A
Miejscowość Reda

Fabryka Kultury w Redzie zaprasza na spotkanie podróżnicze JAPONIA - PODRÓŻ KAMPEREM.


"Opowiemy o przygodzie z kamperowaniem na przykładzie naszej miesięcznej wyprawie małym kamperem po Japonii. Przejechaliśmy kamperem ponad 5 tys. km przez cztery główne japońskie wyspy, i polecieliśmy też na japońskie Hawaje czyli Okinawę. Tokio, Kioto, Nara, Hiroszima, to nazwy, które hipnotyzują i są wszystkim znane, ale dotarliśmy też do takich miejsc na północy Japonii, gdzie byliśmy pierwszą polską rodziną w turystycznych statystykach!
Opowiemy o tym, co widzieliśmy, co jedliśmy, i o tym, jak podróżuje się po Japonii kamperem. O Japonii pełnej kontrastów, nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie, a jednocześnie tradycyjnej, a wręcz zabobonnej.
Dla zainteresowanych udzielimy też kilku praktycznych porad o kamperowaniu, bowiem od 2 lat jeździmy po Europie naszym #kampermadagaskar"
Lila Poszumska, Arek Wójcik i Gabi to rodzinka uzależniona od wspólnych rodzinnych wypraw po całym świecie.
Od pięciu lat podróżują z córeczką Gabrysią, stając się propagatorami rodzinnego podróżowania z dziećmi. Gabi Mimo tak młodego wieku przejechała już z nimi Stany od Florydy po Alaskę, Kanadę, Wyspy Kanaryjskie, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie i Japonię. Śpiewa hiszpańskie piosenki i recytuje hiszpańskie wierszyki. Lila i Arek są autorami książek: „Toros bravos sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa” oraz „Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny”.

Zaproszeni goście to również autorzy bloga: www.tolecimydo.pl
Można ich znaleźć na FB i IG @tolecimydo

WSTĘP WOLNY!