Koncert KARUZELA GNA w Gdyni

Kultura, Gdynia

Data 22.08.2021
Miejsce Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
Adres Plac Grunwaldzki 1
Miejscowość Gdynia
Bilety Wstęp płatny. Bilety dostępne na stronie

Chór Music Everywhere wystąpi w teatrze muzycznym w Gdyni. Zespół zagra koncert „Karuzela gna”, podczas którego zostaną zaprezentowane największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w wyjątkowych aranżacjach.

 

Usłyszycie zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję, aranżacje. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Cichosza”, „Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”. Czterdziestoosobowy chór, band i autorskie opracowania wybitnych kompozytorów… To równanie zapowiada fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń – informuje chór Music Everywhere.

 

Music Everywhere to młody i prężnie rozwijający się chór trójmiejskiej sceny artystycznej, który stara się konsekwentnie łamać stereotyp muzyki chóralnej.

 

— Uparcie i szczerze, od lat pozostajemy wierni swojemu stylowi, łącząc klasykę z nowoczesnością. Na scenie jesteśmy jedną wibracją, zaś schodząc z niej wiemy, że muzyka to dopiero początek. To, co dla nas najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiamy rozrywkę w muzyce i w życiu ;) - dodaje zespół. 

Chór współpracował z Justyną Steczkowską, Andrzejem Piasecznym, Haliną Mlynkovą, Katarzyną Cerekwicką czy Igorem Herbutem.

 

Bilety dostępne są tutaj