Porady stylistki i dekoratorki w Centrum Riviera

Inne, Gdynia

Data 24.02.2020 00:00-28.02.2020 00:00
02.03.2020 00:00-05.03.2020 00:00
Miejsce CH Riviera, aleja Włoska 102, Kawiarnia Scholler, piętro +1
Adres Kazimierza Górskiego 2
Miejscowość Gdynia 81-304
Bilety Wstęp wolny

Skorzystaj z porad stylistki i dekoratorki
w Centrum Riviera!

 

Czy podczas kolejnych zakupów chcesz dokonać przełomowych zmian? Centrum Riviera do metamorfozy podchodzi całościowo! Od teraz klienci galerii mają okazję spotkać się sam na sam ze stylistką modową i dekoratorką wnętrz oraz skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych porad!

 

Nową twarzą Centrum Riviera jest Magdalena Zabierzowska. Jej doświadczenie robi wrażenie - stylizacje do sesji zdjęciowych dla magazynów, współpraca z programem “Taniec z Gwiazdami”, a także lata pracy jako doradca zakupowy. W roli dekoratorki wnętrz zachwyca swoimi aranżacjami w magazynach takich, jak „ELLE DECO”, „WERANDA” czy „DOBRE WNĘTRZE”. Specjalistka łączy obie pasje w swoich codziennych wyzwaniach, a teraz okazji ku temu będzie coraz więcej.

 

Z doświadczenia Magdy może skorzystać każda osoba zainteresowana poradą, chętna by wybrać się na wspólne zakupy - wystarczy zapisać się na stronie internetowej: www.centrumriviera.pl/stylove. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, zachwycić stylizacją na oficjalne wyjście lub po prostu stworzyć strój zgodny z zawodowym dress-codem - skonsultuj wizerunek ze stylistką! Jeżeli planujesz małą metamorfozę wnętrza, poszukujesz odpowiednich dodatków i kolorów - skorzystaj z porad dekoratorskich. Pomysłodawcy podkreślają, że usługa jest indywidualna i bardzo kameralna, a tym samym odpowiada na prawdziwe potrzeby klientów zgłaszających się do Magdy.