Festyn charytatywny i bieg dla Rycerza Hubercika z Kębłowa

Inne, Kębłowo

Data 27.10.2019 10:30
Miejsce Szkoła Podstawowa
Miejscowość Kębłowo

Ludzie dobrej woli przy wsparciu Parafii pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Kębłowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze serdecznie zapraszają na festyn charytatywny, który odbędzie się dnia 27 października 2019 roku od godziny 10.30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kębłowie. Impreza zostanie połączona z biegiem charytatywnym dla dzieci i dorosłych. Zebrane środki zostaną przekazane 3 letniemu Hubertowi Domarus z Kębłowa, który urodził się z zespołem wad wrodzonych, m.in. rozczep podniebienia, wada serduszka, padaczka, niedosłuch, niewydolność oddechowa, dysgenezja ciała modzelowatego, zrost palców u nóg i wiele innych wad. Mimo takiego stanu Hubercik i jego rodzina dzielnie walczą o każdy dzień życia. Jego stan wymaga intensywnych rehabilitacji oraz zakupu specjalistycznego sprzętu np. ułatwiającego jego poruszanie się. Marzeniem mamy Huberta jest jego udział w turnusie terapełtycznym z delfinami. Mimo tych wszystkich niepowodzeń jest bardzo radosnym maluchem. Powstała grupa ludzi, którzy chcą powalczyć razem z Nim jak prawdziwi rycerze. Zapraszamy na festyn i bieg, mamy nadzieję, że każdy z uczestników tego wydarzenia znajdzie w programie coś dla siebie, ale przede wszystkim otworzy swoje wielkie serce i razem z nami pomoże Hubercikowi. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia.

 

Prowadzący: Dawid Kwidziński

10.30 - 11.30 – rozpoczęcie wydarzenia biegiem charytatywnym dla dzieci i dorosłych

11.30 – 11.45 – rozpoczęcie festynu, przywitanie Huberta z rodziną

11.50 – 12.00 - występ taneczny dzieci z MIĘDZYNARODOWEJ SZKOŁY TAŃCA SCHOOL STARS

12.00 – 12.20- pokaz tańca Natalii Kubica uczestniczki IX edycji „You Can Dance”

12.30 – 13.10 ZESPÓŁ FARBA

13.30 – 14.00 koncert Gminnej Orkiestry Dętej Łęczyce pod batutą Zygmunta Labuda

14.00 – 14.30 występ Kabaretu Purtce

14.40 – 15.00 występ uczestnika Mam Talent Igora Koniecznego

15.15 – 16.15 licytacje

16.20 – 16.50 ZESPÓŁ PARTY

17.00 – zakończenie festynu

 

W wydarzeniu weźmie udział m.in. trener personalny Arm a Gregor Grzegorz Łuszczki oraz Grupa Motocyklowa Wejherowo.

Do biegu rozgrzeje nas Piotr Kotłowski. Dzieci (wiek 0-10) będą mogły pokonać trasę 200m a dorośli 1200m, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Do biegu można się zapisać w dniu festynu od godziny 8.30 przy SP Kębłowo, wpisowe min. 10 zł.

 

Poza sceną wiele atrakcji m.in. gry z nagrodami (w tym sesje fotograficzne, vouchery na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, vouchery gastronomiczne, sprzęt agd, zabawki, sprzęt sportowy, bilety do muzeum w Dąbrówce, gry planszowe, zabawki, rękodzieła, bilety wstępu do sal zabaw oraz na trampoliny, wejściówki do siłowni i zajęcia fitness, treningi personalne i wiele innych), stoisko artystyczne z rękodziełami, stoisko z obrazami, kiermasz książek, stoiska gastronomiczne Kół Gospodyń Wiejskich oraz innych darczyńców, wata cukrowa, popcorn, stoiska z malowaniem twarzy, zaplatanie warkoczyków syntetycznych, możliwość sesji fotograficznych i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy. Razem możemy więcej.