Noc Muzeów w gminie Kosakowo

Kultura, Pierwoszyno

Data 18.05.2019 00:00
Miejsce Gminny Dom Kultury
Miejscowość Pierwoszyno

Tej nocy Gminny Dom Kultury w Pierwoszynie zamieni się w muzeum, dzięki ludziom z pasją i ich niepowtarzalnym kolekcjom, które przez wiele lat z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem gromadzili w swoich domach.

 

Ich ilość, niepowtarzalność, jak i wartość kolekcjonerska jest bezcenna, dlatego warto pokazać je szerszej publiczności, podzielić się z innymi swoją wiedzą i pasją. W trakcie tego szczególnego wieczoru, na najmłodszych, ale i nie tylko będą czekały warsztaty kreatywne, w trakcie których zostaną stworzone przepięknie ozdobione, przypominające średniowieczne księgi benedyktyńskie pamiętniki. Nie zabraknie również takich atrakcji, jak występy na scenie, muzyka, prelekcja filmowa czy słodki poczęstunek dla wszystkich odwiedzających.


– Gorąco zapraszamy i zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Kosakowo, aby podzielili się z innymi swoją pasją i zgłosili chęć wystawienia swoich kolekcji. Organizatorzy zapewniają miejsce do wystawienia zbiorów kolekcjonerskich. Zgłoszenia prosimy składać mailowo na adres: [email protected], [email protected] lub pod nr tel. 58 620 06 95, jak i osobiście w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury w Rewie – zachęca urząd gminy.