Zakopower Kolędowo

Koncerty, Gdynia

Data 20.12.2015 20:00
Miejsce Pokład
Adres al. Jana Pawła II 11
Miejscowość Gdynia
Bilety 65, 75, 85 zł

W okresie Bożego Narodzenia odbywa się wiele spotkań w świątecznym klimacie. I my przygotowaliśmy coś wyjątkowego i oryginalnego. Grudniowe spotkanie z Zakopower to okazja do wspólnego świętowania i kolędowania. Będzie to niezapomniany wieczór, który na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci i wprawi w wigilijny nastrój.

Wieczór kolędowy to dwa różne, przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru. Usłyszymy tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce,basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i zespołem popularne kolędy, między innymi: "Gdy się Chrystus rodzi" czy "Przybieżeli do Betlejem" ale również posłuchać jak się kolęduje na Podhalu.

Serdecznie zapraszamy na rodzinny, pełny ciepła i muzycznych uniesień wieczór.

Bilety w cenie 65 zł pierwsza pula 75 zł druga pula w przedsprzedaży, 85 zł w dniu koncertu dostępne w Tawernie obok klubu Pokład, sklepach Empik w salonie muzycznym Puls ul. Wójta Radtkego 47A Gdynia oraz na stronach www.ticketpro.pl oraz www.eventim.pl.

Ilość biletów Ograniczona:

Informacja o biletach:

  • 65 zł - w przedsprzedaży (pierwsza pula)

  • 75 zł - w przedsprzedaży

  • 85 zł - w dniu imprezy

Więcej informacji na stronie klubu.