Wydarzenia we Władysławowie (10-12 lipca)

Inne, Władysławowo, Karwia

Data 10.07.2015 18:00-12.07.2015 00:00
Miejscowość Władysławowo, Karwia
Bilety Wstęp wolny

W piątek (10 lipca) o godzinie 18:00 na boisku przy ul. Władysławowskiej w Chłapowie rozpocznie się festyn rodzinny. W programie m.in.: występy lokalnych zespołów, konkursy, zabawy i gry dla dzieci.

Natomiast o godzinie 22:00 na boisku przy ul. Wojska Polskiego w Karwi odbędzie się pierwszy, wakacyjny seans w ramach tegorocznej akcji „Kino na leżakach”. Wyświetlony zostanie film pt. „Wkręceni 2”.

W sobotę (11 lipca) o godzinie 19:00 na estradzie przy Urzędzie Miejskim we Władysławowie rozpocznie się pierwsza z dwóch zaplanowanych w tym sezonie letnim – Nadmorskich Nocy Kabaretowych. Wystąpią: kabaret OT.TO, Andrzej Grabowski, Grzegorz Halama oraz kabaret NOC.

Również w sobotę (11 lipca) o godzinie 20:00 w kościele pw. św. Ignacego Loyoli w Jastrzębiej Górze odbędzie się koncert w ramach X Międzynarodowego Letniego Festiwalu Muzycznego „Słowo i muzyka u Jezuitów”. Na organach zagra Andrzej Chorosiński, któremu towarzyszyć będzie aktor Michał Chorosiński recytujący wiersze ks. Jana Twardowskiego.

W niedzielę (12 lipca) o godzinie 17:00 przy ul. Wojska Polskiego w Karwi rozpocznie rozpocznie się festyn rodzinny. W programie: występ zespołu MANIJÔCE, pokaz STRONGMAN, występ zespołu DŻA DŻA DZIADY oraz gwiazdy wieczoru: Kamila BEDNARKA. W trakcie imprezy: kuchnia polowa, rarytasy kulinarne, atrakcje dla dzieci i dorosłych.