Stand-up Comedy - Banaś, Borkowski, Szumowski, Wieczorek

Inne, Sopot

Data 08.07.2015 00:00
Adres Monte Cassino 60
Miejscowość Sopot
Bilety KupBilecik.pl

Jesteś na urlopie lub ciężko pracujesz?! Chcesz pośmiać się bez skrępowania i bez cenzury?! Chcesz spróbować swoich sił na scenie? Po występie organizujemy open mic!

W środę, 8 lipca zapraszamy na wieczór stand-up comedy w klubie Underground.

Stand-up to najszybciej rozwijająca się forma komediowa, oparta na monologu scenicznym. Komicy podczas występów bazują na swoim tekście, charyzmie i kontakcie z publicznością, dzięki czemu wszystkie występy są bardzo różnorodne.

Wystąpią: Jasiek Borkowski - jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komikow. Występować zaczął w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym Stand-upem. Występował m.in.w Comedy Central Prezentuje oraz na Roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa.

Piotrek Szumowski - od wielu lat występuje regularnie zarówno po polsku jak i po angielsku. Na swoim koncie ma udział m.in. w anglojęzycznym programie stand-upowym w Comedy Central. W swoich występach przenosi nas do miejsc, o których nie mielibyśmy nawet pojęcia. Niedługo wyjeżdża w podróż dookoła świata, podczas której będzie robił stand-up gdzie tylko się da.

Rafał Banaś - do perfekcji opanował naśladowanie głosów, udawanie sławnych postaci i opowiadanie niesamowitych historii ze swojego życia. Wszystko uzupełnia abstrakcyjnym humorem. Znajomi mówią na niego "Długi" i to bynajmniej nie dlatego, że jest wysoki.

Marcin Wieczorek - pierwsze kroki w stand-upie stawiał w 2011 roku. W swoich występach prezentuje humor oparty na obserwacjach rzeczywistości i zabawie słowem, często wchodząc w interakcje z publicznością. Występował m.in. na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Organizuje i prowadzi imprezy Polskiej Ligi Stand-upu.

Ilość miejsc ograniczona!!

Kliknij TUTAJ i KUP BILET