Happysad, Akurat, Nobody i Toxic Mushrooms na Letniej Scenie Muzycznej

Koncerty, Władysławowo

Data 25.07.2015 18:00
Miejsce Scena na placu przy Alei Żeromskiego we Władysławowie
Miejscowość Władysławowo
Bilety Wstęp wolny

25 lipca o godzinie 18:00 na Letniej Scenie Muzycznej we Władysławowie wystąpią Happysad, Akurat, Nobody i Toxic Mushrooms (scena na placu przy Alei Żeromskiego we Władysławowie)

[IMG_R]1[/IMG_R]

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej, żeby trzy lata później podbić Polskę świetnie przyjętą płytą „Wszystko jedno” i niezapomnianym singlem „Zanim pójdę”. W ciągu kilkunastu lat działalności zespół zagrał setki koncertów i nagrał kilka płyt, którymi tylko umacniał swoją pozycję na polskim rynku, zdobywając kolejnych fanów. W 2013 roku Happysad wystąpił na Przystanku Woodstock, a zarejestrowany koncert kilka miesięcy później został wydany na DVD. Jesień 2014 upływa zespołowi pod znakiem promocji najnowszego krążka, zatytułowanego „Jakby nie było jutra”.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Akurat to niepowtarzalne zjawisko na polskiej scenie. Zespół ceniony za świetny koncertowy show, ale także za inteligentne, dowcipne oraz zaangażowane teksty. AKURAT ma na koncie utwory zaliczane do czołówki polskich protest songów np.: „Do prostego człowieka”, czy „Wiej-ska”, oraz z drugiej strony - lekkie piosenki, „evergreeny” chętnie wykorzystywane przez wszelkie coverbandy grające na imprezach i weselach jak np.: „Lubię Mówić z Tobą” czy „Hahahaczyk” (Dyskoteka Gra).

[IMG_R]3[/IMG_R]

Nobody to zespól składający się z czterech, młodych, silnych duchem chłopaków, ceniących pasję, jaką jest muzyka. Ciężko nas określić, każdy gra to co czuje w sercu i duszy - mówią o sobie na Facebooku.

Członkowie zespołu:

  • Artur Kozłowski - Wokal
  • Paweł Marczykowski - Gitara Basowa
  • Łukasz Golla - Perkusja
  • Kamil Tarnowski - Gitara Elektryczna
  • Tomasz Gaffke - piano/syntezator

Zespół Toxic Mushrooms to zespół grający muzykę rockową z domieszkami hardrocka, grange'u i punk'a.

[IMG_R]4[/IMG_R]

  • Elementem mocno charakteryzującym naszą twórczość są śmiałe oraz bezpruderyjne teksty (wszystkie w języku ojczystym) w których staramy się oddać to czego oczekujemy od życia oraz krytykujemy to co jest sprzeczne z naszą ideologią. Najważniejszymi wartościami dla nas jest Wiara w Boga, Wolność, Szczęście - informują na swoim Facebooku.

Skład zespołu prezentuje się następująco:

  • Grzegorz Lietzau - wokalista
  • Dawid Kass - perkusja
  • Michał Andreskowski - bas
  • Michał Budzisz - gitara