TKM w Undergroundzie

Koncerty, SOPOT

Data 16.04.2015 20:00
Miejsce UNDERGROUND
Adres UL. BOH. MONTE CASSINO 60
Miejscowość SOPOT
Bilety 5 zł

16 kwietnia w sopockim Undergroundzie wystąpi TKM: sopocki zespół rockowo-popowy, do którego znaków rozpoznawczych należą przebojowość, humor oraz świetny kontakt z publicznością. Grupa zaprezentuje piosenki, które znajdą się na nadchodzącej, planowanej na jesień, nowej płycie.

TKM to trójmiejski zespół łamiący stereotypy i schematy przy jednoczesnym zachowaniu muzycznej klasy. Sięgając do takich wzorców jak The Beatles, Elvis Costello czy David Bowie, na koncertach dają dynamiczny show, zachowując przy tym dystans do samych siebie. Przenigdy nie przesłania on jednak najważniejszego celu: grać, i to grać dobrze.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Zespół powstał na początku roku 2008, a rok 2011 odsłonił jego obecny, sześcioosobowy kształt. W roku 2012, we współpracy z Sopocką Wytwórnią Filmową, powstał teledysk do piosenki „Lafiryndy będą”, który osiągnął ponad 70 tys. odsłon na YouTube.

TKM występował m.in. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, festiwalu Fringe Sopot, Jarmarku Św. Dominika oraz w gdańskim Fan Zone na Euro 2012.

Obecnie zespół przygotowuje się do wydania nowej płyty długogrającej, którą promować będzie singiel "Porcelanowa laleczka", nagrany z gościnnym udziałem rapera, Damiana "Czapy" Majewskiego. Materiał z krążka, w tym jedną, zupełnie nową piosenkę, usłyszymy podczas koncertu w Undergroundzie.

[IMG_R]3[/IMG_R]

16 KWIETNIA 2015 (CZWARTEK), GODZ. 20:00

UNDERGROUND, UL. BOH. MONTE CASSINO 60, SOPOT

BILETY: 5 ZŁ