Informacje z dróg

12.11.2014

09:56

Chwilowo przeminęły korki na lokalnych drogach. Aktualnie jedynie warunki pogodowe, a konkretniej mgła, utrudniają kierowcom jazdę. Zalecana jest szczególna ostrożność.

09:46

Kolejna osoba wygrała darmową wymianę opon na zimowe! Szczęśliwcem jest czytelnik A7. Prosimy o kontakt na maila [email protected] i podanie w nim danych (imię i nazwisko)!

09:09

Problem na ulicy Kartuskiej w Gdyni (przy skrzyżowaniu z ulicą Morską). Prowadzone są prace przez które zamknięta jest część jezdni. Trasą kursują trolejbusy i autobusy, które przeciskają się zwężoną jezdnią - informuje Grzegorz.

09:08

Jak zawsze o tej porze, stoi Morska od Obwodnicy do Estakady - informuje A7.

10.11.2014

16:16

Na Alei Havla straż pożarna zakończyła właśnie działania związane z neutralizacją długiej na 500-metrów plamy paliwa. Zablokowany był jeden pas od ul. Świętokrzyskiej w kierunku Armii Krajowej. Na chwilę obecną nie ma już utrudnień związanych z działaniem służb - informuje rumia24.net

15:48

Na alei Havla w Gdańsku straż pożarna usuwa paliwo które wyciekło z auta. Występują drobne utrudnienia- niebezpieczna substancja rozlana jest na pasie w kierunku Armii Krajowej na długości około 500 metrów. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej- informuje rumia24.net

15:13

Kolejna osoba wygrała darmową wymianę opon na zimowe! Szczęśliwcem jest czytelnik A7. Prosimy o kontakt na maila [email protected] i podanie w nim danych (imię i nazwisko)!

15:10

We wtorek 11 listopada br. odbędzie się Gdyńska Parada Niepodległości. Jej trasa odbywać się będzie następującymi ulicami:

  • Starowiejską, (od 3 Maja do Dworcowej),
  • Dworcową,
  • 10 lutego,
  • Skwerem Kościuszki,
  • Borchardta
  • Armii Krajowej (od ul. Borchardta do parkingu przy ul. Zawiszy Czarnego).

W związku z powyższym od godziny 1000 do 1400 będą sukcesywnie zamykane ulice na czas przejścia uczestników parady. Około godziny 1145 wyłączona zostanie z ruchu również ulica Podjazd.

Finał parady odbędzie się na parkingu przy ulicy Zawiszy Czarnego.

W godzinach od 1400 do 1500 nadal zamknięta będzie ul. Armii Krajowej od ul. Wybickiego do ul. Baduszkowej. Również uniemożliwiony w tym czasie będzie wjazd na ul. Armii Krajowej od ulicy Świętojańskiej.

We wtorek 11 listopada br. odbędzie się „Bieg Niepodległości” od godziny 600 wyłączony będzie z ruchu Skwer Kościuszki i Aleja Jana Pawła II. Natomiast w godzinach 1400 – 1730 dodatkowo wyłączone zostaną z ruchu następujące ulice: - Skwer Kościuszki - Jerzego Waszyngtona, - Świętego Wojciecha, - Portowa, - Tadeusza Wendy, - Świętego Piotra, - Jana z Kolna, - Janka Wiśniewskiego, - Polska, - Chrzanowskiego, - Świętojańska, - Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, oraz parkingu przy Al. Jana Pawła II od 09.11.2014 godz. 1800 do 12.11.2014 r. do godz. 600

Ruch na poszczególnych ulicach będzie sukcesywnie przywracany, po zakończeniu biegu.

Wszystkich kierowców prosimy o podporządkowanie się zmienionej organizacji ruchu oraz do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem.

14:35

Stłuczka na trójmiejskiej obwodnicy, na wysokości Osowej. Na drodze w kierunku Gdańska doszło do kolizji samochodu osobowego z ciężarowym. Mogą wystąpić pewne utrudnienia.

13:39

Rozlana benzyna na całej długości prawego pasa Al. Havla w kierunku Moreny w Gdańsku. Straż pożarna zabezpieczyła dopiero połowę trasy.

12:10

Korek na trójmiejskiej obwodnicy- na prawym pasie jezdni w stronę Gdyni stoi uszkodzona ciężarówka i blokuje ruch. W efekcie samochody przejeżdżają tylko jednym pasem, a to powoduje duży korek.

12:03

Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego przy Wejherowskim Jantarze oraz przy Centrum Kaszuby. Na zakupy polecam parkowanie w okolicach sklepów - informuje czytelnik a7.

10:28

Mały ruch na trójmiejskich drogach. Jeśli musicie pokonać dziś jakąś trasę, to teraz jest na to najlepsza pora.

09:46

Na Słowackiego mogą spotkać kierowców utrudnienia. Lepiej pojechać Spacerową.

08:51

Wypadek w Rekowskiej Górce na drodze wojewódzkiej 216 z Pucka do Redy. Samochód osobowy wypadł z trasy na zakręcie i wbił się w barierki. Mogą wystąpić utrudnienia.