Informacje z dróg

24.10.2014

15:16

Trzy samochody zderzyły się na krajowej szóstce, w pobliżu przejazdu kolejowego w Bożym Polu. Nikomu nic się nie stało, na miejscu są już służby ratunkowe. Na tę chwilę obowiązuje tam ruch wahadłowy.

14:21

Uwaga podróżni korzystający z usług Szybkiej Kolei Miejskiej! Z powodu defektu pociągu w Sopocie Wyścigi występują opóźnienia pociągów do 15 minut. Usterka zostanie usunięta za około dwie godziny.

13:58

Gdynia: trudna sytuacja na drogach w wyniku awarii wodociągowej. Kierowcy jadący ulicą Janka Wiśniewskiego w kierunku Hutniczej nie wjadą na estakadę Kwiatkowskiego. Obowiązuje objazd przez ulice Kontenerową i Gołębią lub przez Obłuże.

Kierowcy jadący w kierunku Wejherowa powinni pojechać Morską zamiast Wiśniewskiego. Wciąż zamknięty jest również zjazd z estakady w ulicę Wiśniewskiego dla jadących z Obłuża- tam obowiązuje objazd przez Hutniczą.

11:47

Do zderzenia dwóch aut doszło na ul. Partyzantów w Rumi. Po stłuczce jeden z samochodów wjechał w płot. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi.

09:20

Pod prąd na zjeździe... Niebezpieczna sytuacja na autostradzie A2 przydarzyła się naszemu czytelnikowi - Darkowi. Wszystko nagrała kamera.

KLIKNIJ I ZOBACZ FILMIK!

08:37

Gdynia: W związku z awarią co najmniej do godziny 12 zamknięty będzie zjazd z estakady Kwiatkowskiego do ul. Janka Wiśniewskiego.

08:19

Gdynia: korek na estakadzie w stronę obwodnicy oraz na ul. Morskiej w stronę centrum.

23.10.2014

23:57

W wyniku awarii został unieruchomiony gdyńsko-rumski system ciepłowniczy. Uszkodzony fragment sieci został odłączony i obecnie trwa uzupełnianie wody w systemie. Warunki terenowe są bardzo trudne, ruch samochodowy na tym odcinku Gdyni został wstrzymany, a teren zabezpieczony przez służby miejskie. Do pracy zostały skierowane zwiększone brygady pracownicze, aby jak najszybciej przywrócić dostawę ciepła.

17:33

Wyciek niebezpiecznej substancji na jezdni z zjazd z estakady kwiatkowskiego do centrum oraz wjazd z ul. Janka Wiśniewskiego uważajcie - informuje Pan Przemek

15:40

Korek w Rumi w okolicy Castoramy.

15:26

Korek na Estakadzie Kwiatkowskiego w górę na odcinku 500 metrów do ul.Dąbka - informuje czytelnik Przemek.

15:15

Korkuje się skrzyżowanie Puckiej z Hutniczą w Gdyni. Korek ciągnie się aż do Rumi- informuje Radek.

15:02

Dzisiaj doszło również do drugiej kolizji z tramwajem w Gdańsku, tym razem na Wałach Jagiellońskich.

12:53

Korek w centrum Gdańska. Zablokowane są wszystkie trzy pasy od Huciska aż do wjazdu na Błędnik. Nieznane są przyczyny zatoru.

12:35

W Połchowie (gmina Puck) samochód osobowy uderzył w drzewo. Trwa akcja ratwnicza.