09.09.2010 15:22 0

PGNiG zamyka wszystkie kasy w woj. Pomorski i wprowadza e-BOKi

Od 1 października na terenie województwa pomorskiego mają być zamknięte wszystkie punkty kasowe, w których klienci PGNiG mogą opłacać rachunki za gaz. Jedyna kasa w cały województwie będzie otwarta w głównym pomorskim Biurze Obsługi Klienta Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA w Gdańsku przy ul. Wałowej.

Większość emerytów, którzy od lat są klientami PGNiG, jest oburzonych. Punkty kasowe mają zastąpić nowoczesne Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-BOKi). Dla młodych czy nawet starszych osób biegle obsługujących komputer to nie problem i pewnie spore udogodnienie, lecz co z emerytami, którzy nie posiadają internetu i komputera w domu?

Zespół prasowy PGNiG informuje, iż z zbadań które firma przeprowadziła wynika, że o 50% spadała liczba osób płacących w kasach. Jednocześnie pracownicy PGiNG zapewniają, że biura obsługi klienta nadal będą funkcjonować.

Dobrze, że dzięki e-BOK-ą będzie można płacić rachunki bez wychodzenia z domu. Lecz czy choć przez chwile władze Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA zastanowili się co będą mieli zrobić osoby nie posiadające internetu? Niestety pozostanie im tylko opłacanie rachunków za gaz w agencjach PKO gdzie prowizja wynosi 2,50 zł.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24