25.11.2010 10:03 0

Wybory MISS Akademii Marynarki Wojennej

Fot. Zdjęcie z ubiegłorocznych wyborów Miss

14 studentek Akademii Marynarki Wojennej będzie ubiegać się o tytuł najpiękniejszej. Każda z kandydatek zaprezentuje się w czterech różnych strojach: plażowym, wieczorowym, urzędowym oraz w ubiorze, który wiąże się bezpośrednio z jej wymarzonym zawodem. W jury zasiądzie gość specjalny – Miss Polski 2009 Anna Jamróz. Piątek, 26 listopada to także Dzień Otwartej Uczelni. Akademię Marynarki Wojennej „od kuchni” będzie można zobaczyć od godz. 9:00 do godz. 14:00.

Wybory Miss AMW rozpoczną się w piątek, 26 listopada, o godz. 10:00 w auli Akademii Marynarki Wojennej (wejście od strony ul. Grudzińskiego).

Organizatorem IV Wyborów Miss AMW jest Samorząd Studentów AMW. Oprócz prezentowania swoich wdzięków, studentki będą miały okazję pochwalić się swoimi talentami. Nie tylko uroda, ale i wiedza będzie się liczyć w walce o tytuł najpiękniejszej. Dziewczyny zostaną poddane krótkiemu quizowi. Kandydatkami są studentki cywilne, których w uczelni studiuje ponad 2500. Uroczystość uświetni pokaz wicemistrzów Polski tańców latynoamerykańskich: Krystiana Radziejowskiego oraz Sylwii Maczek. Wybory Miss odbywają się od 2007 roku i organizowane są zawsze w ramach obchodów Dnia Podchorążego. W tym roku przed wejściem do auli będzie stoisko Narodowych Sił Rezerwowych, gdzie każdy będzie mógł zapoznać się z ofertą Ministerstwa Obrony Narodowej.

Podczas Dnia Otwartej Uczelni każdy będzie mógł spróbować swoich sił manewrując okrętem w symulatorze mostka nawigacyjnego, sprawdzić się na symulatorze strzeleckim, zobaczyć na czym polegają strzelania artyleryjskie, jak również spojrzeć daleko w gwiazdy w akademickim planetarium, a bogatą uczelnianą historię pozna w sali tradycji. Każdy z czterech wydziałów uczelnianych przedstawi swoją ofertę dydaktyczną, a Samorząd Studentów zapozna z warunkami socjalno-bytowymi i przedstawi formy działalności studenckiej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24