18.11.2022 13:30 0 WH

Przed nami meczowy weekend

Fot. Tytani Wejherowo, Gryf Wejherowo

W sobotę (19 listopada) w Wejherowie rozegra się mecz Tytani kontra KPR Gryfino. Natomiast piłkarze Gryfa zmierzą się z Powiśle Dzierzgoń na wyjeździe.

Przed nami ostatni mecz Tytanów na własnej hali. Ich przeciwnikiem będzie PGE KPR Gryfino.

Drużyna z Gryfina jest silnym zespołem, ale my zamierzamy grać swoją piłkę. Oczywiście będziemy mieli założenia typowo pod rywala o których nie chcę teraz mówić. W każdym meczu staramy się coś nowego zaprezentować i wprowadzić jakieś nowinki do naszej gry, dlatego pewnie zagramy inaczej niż spodziewa się rywal. Oczywiście liczę na nasze zwycięstwo bo jak wspominałem wcześniej, nie wyobrażam sobie porażki na własnym terenie. Zdaję sobie sprawę, że przeciwnik jest bardzo wymagający, ale musimy wyjść tak skoncentrowani, żebyśmy popełnili jak najmniej błędów – mówi trener Tytanów Robert Wicon.

Drużyna z Gryfina, w pięciu rozegranych spotkaniach, wygrała dwukrotnie, Tytani mają na koncie jedno zwycięstwo więcej. W tabeli obydwa zespoły sąsiadują ze sobą. Wejherowianie zajmują piątą pozycję, zespół z Gryfina plasuje się oczko niżej. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Tego samego dnia Gryf Wejherowo na wyjeździe zmierzy się z Powiśle Dzierzgoń. Mecz rozpocznie się na stadionie w Dzierzgoniu o godzinie 13:00. Obecnie Gryf zajmuje czwarte miejsce, natomiast Powiśle – 18.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24