30.09.2022 12:30 5 PM/UG Luzino

Mieszkaniec gminy Luzino w finale popularnego programu

Fot. Polsat.pl, Jan Tatarowicz- Tatar Workout

Pochodzący z Milwina Jan Tatarowicz dostał się do finału programu Ninja Warrior Polska. W piątym odcinku szóstej edycji programu Ninja Warrior Polska, który polega na pokonywaniu ekstremalnego toru przeszkód wystąpił 22-latek, który pochodzi z Milwina w gminie Luzino.

Jego efektowny i widowiskowy występ, który został wyemitowany 27 września zapewnił mu przepustkę do finału. Jan Tatarowicz, który obecnie mieszka w Gdańsku to niezwykle zdolny zawodnik ninja. Jak mówią prowadzący program – „rośnie na ich oczach”. Rekordzista rewelacyjnie poradził sobie także w 5. edycji programu – czytamy na stronie gminy Luzino.

Fot. Polsat.pl, Jan Tatarowicz- Tatar Workout Fot. Polsat.pl, Jan Tatarowicz- Tatar Workout Fot. Polsat.pl, Jan Tatarowicz- Tatar Workout

Finalista na co dzień jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Sportowiec sprawdza się także w roli trenera, w tym m.in. w dziedzinie street workout’u.

Finał programu 11 października na antenie TV Polsat.

Czytaj również: ‘Nie przeżyłam jeszcze czegoś takiego’ – mieszkanka gminy Wejherowo w Ninja Warrior

Ninja Warrior to polski program telewizyjny oparty na japońskim formacie o tej samej nazwie. Uczestnicy programu muszą pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód. Zwykłymi uczestnikami mogą być również osoby znane ze świata show-businessu. Zawodnicy, którzy uzyskają najlepszy rezultat awansują do kolejnego etapu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24