01.09.2022 08:00 3 AB/WKS Gryf Wejherowo

Kolejny remis Gryfa w tym sezonie

Facebook.com/WKS Gryf Wejherowo

W środę (31 sierpnia) na Wzgórzu Wolności Gryf Wejherowo zremisował z Aniołami Garczegorze 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Maciej Leske oraz Krystian Faltyński.

Cieszymy się na pewno z tego jednego punktu, niedosyt jak zawsze jest. Stare porzekadło piłkarskie mówi, że zawsze gra się o trzy punkty, jednak moim zdaniem widać progres w tej drużynie. Cały czas wszystko idzie do przodu czego efektem są bramki zdobywane w drugiej połowie. Gramy do końca, te ostatnie 10 minut spotkań w większości zawsze jest pod nasze dyktando - mówi Maciej Szymański, asystent trenera.

Mecz z Aniołami rozpoczął się o godzinie 18:00.

Remisujemy z Aniołami Garczegorze 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciek Leske oraz Krystian Faltyński. Musimy jeszcze poczekać na zwycięstwo na Wzgórzu Wolności. Wierzymy jednak, że w kolejnych meczach będziemy wspólnie cieszyć się ze zwycięstwa naszego Gryfa - informuje Gryf Wejherowo.

Żółto-czarni do tej pory zagrali sześć spotkań w tym sezonie czwartej ligi. Obecnie zajmują 11 miejsce w tabeli, Anioły natomiast są na trzeciej pozycji. Następny mecz wejherowianie zagrają w niedzielę (4 września). Na wyjeździe zagrają Chojniczanką II Chojnice. Początek spotkania o godzinie 17:00.