28.08.2022 16:00 5 AB/Pomorski ZPN

Gryf Wejherowo pokonał Arkę II Gdynia 3:1

Facebook.com/ Gryf Wejherowo

Piłkarze Gryfa Wejherowo odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie IV ligi. Na wyjeździe pokonali drugi zespół Arki Gdynia 3:1.

Mecz odbył się w niedzielę (28 sierpnia) na stadionie przy ulicy Kazimierza Gorskiego 10 w Gdyni. Gdynianie do meczu z Gryfem wygrali trzy spotkania i odnieśli jedną porażkę. Żółto-czarni rozpoczęli sezon od trzech remisów i jednej porażki z Wikędem Luzino.

Piłkarze z Wejherowa pokonali gdyńską Arkę 3:1 i wywieźli trzy cenne punkty z terenu rywali. Dwie bramki dla żółto-czarnych zdobył Mateusz Dampc i do przerwy goście prowadzili 2:1. W drugiej połowie kolejną bramkę strzelił Karol Baranowski.

Następny mecz wejherowianie zagrają w środę (31 sierpnia). Na Wzgórzu Wolności podejmą Anioły Garczegorze. Początek spotkania o godzinie 18:00.