16.08.2022 09:28 3 WH/TTM

Łzy rozgrzały publiczność w Kosakowie

Fot. TTM

Za nami Dni Gminy Kosakowo, podczas których mieszkańcy i turyści świętowali przez trzy dni. W niedzielę (14 sierpnia) na kosakowskiej górce koncert zagrał zespół Łzy. Nie zabrakło takich hitów jak Narcyz czy Oczy szeroko zamknięte.

W sobotę (13 sierpnia) w ramach Dni Gminy Kosakowo w Mechelinkach wystąpiła Orkiestra Dęta Gminy Kosakowo i teatr muzyczny Hals.

Natomiast w sobotę ( 14 sierpnia) wszyscy widzowie czekali na koncert zespołu Łzy.

Bardzo dobrze się bawię. Jest super. Kochamy Łzy – mówi Elżbieta z Kosakowa

Czekamy na zespół Łzy. Mnie się podoba, jak śpiewają i grają. Fajna impreza. Byliśmy też w Mechelinkach – mówi Maryla z Pogórza.

Zanim na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, wystąpili Reymond, Zalia czy soliści z Kosakowskiego Centrum Kultury.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Bardzo ściskam osoby, które przyszły po koncercie, które śpiewały razem ze mną piosenki i je znały. Cieszę się, że osoby przyszły i mogliśmy razem się bawić. Było dużo ludzi. Energia była bardzo fajna. Każde granie to nowe doświadczenie, więc ja się cieszę z tego, że jesteśmy – mówi Zalia w rozmowie z Twoją Telewizją Morską.

Myślę, że patrząc, jaką mamy w tej chwili pogodę, turystów na plażach jest bardzo dużo. W ciągu dnia mieli możliwość spędzania czasu na plaży, a wieczorem będą mieli możliwość spędzić go tutaj bawiąc się razem ze wszystkimi mieszkańcami gminy. To kolejny element integracji między mieszkańcami a przebywającymi turystami – wyjaśnia wójt gminy Kosakowo Marcin Majek.

Łzy zagrały i zaśpiewały najpopularniejsze przeboje takie jak Narcyz, Anastazja czy Oczy szeroko zamknięte.

Przyjechaliśmy z pozytywną energią, nowymi piosenkami, które pochodzą z płyty „Miłość w czasach samotności”, która ukazała się w grudniu z okazji 25-lecia zespołu. Będą też piosenki, które publiczność w Kosakowie zna – mówiła przed koncertem wokalistka zespołu Sara Chmiel. - Nas bardzo cieszy, jak publiczność gromadzi się pod sceną, ponieważ od niej też czerpiemy mnóstwo energii. Staramy się dawać tej energii jak najwięcej.

Liczna publiczność śpiewała razem z zespołem. Nie zabrakło „światełek” podczas spokojnych utworów.

Natomiast w poniedziałek (15 sierpnia) w Rewie odbył się XXV Festyn Kaszubski. Przygotowano występy lokalnych zespołów. Na scenie pojawił się także band After Party.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24