09.07.2022 11:50 13 WH/TTM

Cleo otworzyła Dni Gminy Wejherowo

Fot. Jakub Dulko/TTM

Przez cały weekend gmina Wejherowo będzie się bawić! Trwają 10. Dni Gminy. Wydarzenie otworzył koncert Cleo w Bolszewie.

W piątek (8 lipca) w ArtParku w Bolszewie wystąpiła Cleo.

Imprezą rozpoczynamy sezon letni w gminie Wejherowo. Zaczynamy z przytupem, bo od koncertu Cleo. Są z nami mieszkańcy gminy, ale z tego co widziałem, to są też mieszkańcy gmin sąsiednich i różnych powiatów - mówi Przemysław Kiedrowski, wójt gminy Wejherowo.

Przed Cleo na scenie wystąpili młodzi artyści z gminy oraz zespół G.A.S.P.

Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM

Natomiast w sobotę (9 lipca) o godzinie 12:00 ze stadionu w Gościcinie wystartuje I Bieg dla dzieci i młodzieży z Centrum Kultury. W biegu weźmie udział 200 młodych biegaczy.

W niedzielę (10 lipca) uczestnicy wydarzenia świętować będą 10-lecie Domu Kultury. Przygotowane będą takie atrakcje jak animacje „Jak to w rodzinie”, pokaz kulinarny Kazimierza Żołnowskiego czy koncert muzyki filmowej w wykonaniu chóru Gaudeamus. Impreza zakończy się potańcówką w stylu lat 70. i 80.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24