01.07.2022 11:30 0 PM/TTM

"Każdy powinien tu przyjechać." Open'er trwa w najlepsze

Fot. Alicja Siudak

Open’er trwa w najlepsze, za nami dwa festiwalowe dni, jeszcze dziś na festiwalowych scenach wystąpią Dua Lipa, Young Leosia czy Martin Garrix. Niestety na koncert, który miał odbyć się 2 lipca nie dotrze The Chemical Brothers.

Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Alicja Siudak Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Z przykrością informujemy, że z powodu choroby kolejnego z członków, The Chemical Brothers nie wystąpi na festiwalu 2 lipca. Pracujemy nad zmianami w sobotnim programie – napisali organizatorzy festiwalu.

Po dwóch latach przerwy spragnieni wydarzeń, muzyki i spotkań festiwalowicze mówią, że są zachwyceni atmosferą panującą na lotnisku w Kosakowie.

Jest cudowna atmosfera, każdy powinien tu przyjechać i budować wspomnienia na festiwalu. Wszyscy są cudowni, genialnie można się bawić – mówi Victoria z Gdańska.

Przyjechałam na Openera bo zawsze mi się to marzyło i wreszcie spełniłam swoje marzenia. Cieszę się, że tu jestem – mówi Julia z Poznania.

Ja tu jestem głównie dla muzyki, to jest dla mnie najważniejsze, nie przegapię żadnego koncertu, który sobie zaplanowałem – powiedział Kacper z Gdańska.

Na Openera przyjechali również przedstawiciele puckiego hospicjum. Rozstawili się ze specjalną tablicą, na której festiwalowicze mogą wpisywać co chcieliby jeszcze zrobić zanim umrą.

Czytamy to i rozmawiamy o tym co kto napisał. Naprawdę są bardzo głęboki myśli i refleksje u wielu osób. Pojawią się też tematy dotyczące śmierci, czyli że śmierć jest etapem życia, że mamy dobrze żyć, żeby potem dobrze umrzeć - mówi Anna Saletra, psycholog w Puckim Hospicjum.

Oprócz muzyki Open’er proponuje inne aktywności. Swoje punkty mają organizacje pozarządowe, na wywiady przyjeżdżają znane osoby, w strefie Let’s Talk pojawią się jeszcze Marek Brzeziński, ambasador Polski w USA czy Andrzej Chyra, aktor.

Więcej na temat festiwalu tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24