30.06.2022 14:30 0 AB

Ostatnie pożegnanie Szymona z Helu

źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu

W środę (29 czerwca) w kościele pw. Bożego Ciała w Helu odbyło się pożegnanie 17-letniego Szymona. Na pogrzebie nastolatka pojawiły się tłumy.

źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu źródło: Parafia Bożego Ciała w Helu

Przypomnijmy, że Szymon ostatni raz widziany był w Jastarni w nocy z soboty na niedzielę (11-12 czerwca). Od tego czasu trwały intensywne poszukiwania nastolatka. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. Policjantom w akcji pomagała grupa poszukiwawczo-ratownicza. Do poszukiwań zaangażowano operatora drona, sonaru oraz nurków policjantów.

Czytaj także: Poszukiwania Szymona na Helu - wypłynie łódź policyjna.

W akcji poszukiwawczej brali udział również przewodnicy psów z Komendy Głównej Policji. W niedzielę (19 czerwca) znaleziono ciało Szymona na wysokości plaży Hel-Bór. Przypomnijmy, że policjanci wstępnie wykluczyli, aby ktoś przyczynił się do śmierci 17-latka.

Pogrzeb odbył się w środę (29 czerwca) w kościele pw. Bożego Ciała. Po mszy żałobnicy udali się na cmentarz w Helu, gdzie złożyli kwiaty.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24