24.06.2022 07:57 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Planujesz niezapomniany weekend we dwoje? Skorzystaj z hotelowych pakietów pobytowych!

Materiał Partnera

Codzienna praca, obowiązki domowe i życie w ciągłym pędzie sprawiają, że w końcu pojawia się potrzeba odpoczynku i relaksu. Kiedy długi urlop i wakacje zagraniczne nie są możliwe, na horyzoncie pojawia się weekend dla dwojga. Dwudniowy pobyt za miastem w otoczeniu natury, z dostępem do zabiegów relaksacyjnych i smacznych posiłków z pewnością pomoże w zrelaksowaniu się i zgromadzeniu siły na kolejne trudy życia. To wszystko możliwe jest dzięki skorzystaniu z jednego z oferowanych pakietów pobytowych w hotelu Hanza Pałac.

Czy warto wybrać się z partnerem na weekend we dwoje?

Wspólnie spędzony czas w innym niż na co dzień otoczeniu sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale również zacieśnianiu się relacji. Spędzając romantyczny weekend we dwoje można choć przez chwilę zapomnieć o obowiązkach i oddać się rozkoszy, jaką oferują hotele ze spa. Przytulny wspólny pokój, klimatyczne otoczenie i dostęp do gotowych pysznych dań sprawiają, że możliwe jest maksymalne wykorzystanie dostępnego czasu na poznawanie siebie, spokojne rozmowy oraz romantyczne randki. Efektem pobytu w ośrodku wypoczynkowym jest nie tylko wyciszenie, poprawa nastroju i złagodzenie ewentualnych napięć pomiędzy partnerami, ale również zadbana, miękka i odprężona skóra oraz poprawa stanu zdrowia.

Pakiety pobytowe dla dwojga - co zawierają?

Aby zapewnić sobie pełen odpoczynek, warto skorzystać z przygotowanych, gotowych pakietów pobytowych oferowanych przez hotel. Dzięki nim nie trzeba marnować czasu na planowanie i organizację czasu podczas weekendu. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiadający pakiet i cieszyć się wspaniałym czasem. Romantyczny weekend we dwoje w hotelu Wellness & Spa najczęściej zawiera:

  • pyszne śniadania i obiady z lokalnymi produktami,

  • nocleg w klimatycznym i komfortowym pokoju,

  • możliwość odbycia romantycznej kolacji we dwoje z winem i daniami z karty,

  • dostęp do szerokiej bazy spa: basenów, saun, jacuzzi,

  • udział w zabiegach relaksacyjnych,

  • dostęp do sprzętu umożliwiającego aktywne spędzenie wolnego czasu

oraz wiele innych udogodnień, które zależne są od wybranego hotelu. Podczas pobytu miły i doświadczony personel hotelowy dokłada wszelkich starań, aby goście z uśmiechem na twarzach spędzali wspólnie wolny czas.

Materiał Partnera

Wellness & Spa - wspólny odpoczynek w hotelowej strefie odnowy biologicznej

Wyjazd na weekend dla pary to doskonały pomysł nie tylko na spontaniczny wypad za miasto, ale również na świętowanie rocznicy, walentynek czy innych specjalnych okazji. Pobyt w hotelu Wellness & Spa pozwala spędzić czas w spokojnej i kojącej atmosferze, co poprawia stan zdrowia psychicznego. Hotel Hanza Pałac oferuje także coś dla zdrowia fizycznego. Szeroka oferta kompleksu SPA gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie, a weekend dla dwojga okaże się niezapomniany. Osiągnięcie harmonii organizmu i odnowy biologicznej ciała jest bardzo proste - wystarczy skorzystać z basenu, sauny oraz jacuzzi lub poddać się relaksacyjnym zabiegom, takim jak masaże, peelingi czy aromaterapie. Masaż klasyczny, leczniczy czy relaksacyjny? Hotel Hanza Pałac Wellness & Spa to prawdziwa przystań dla strudzonych dniem codziennym par. Również kobiety w ciąży mogą bezpiecznie skorzystać z wielu dedykowanych dla nich usług.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24