11.06.2022 16:20 8 PM/TTM

Zwycięstwo Gryfa na zakończenie sezonu

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

Gryf Wejherowo wygrał ostatni czwartoligowy mecz w tym sezonie. W sobotę (11 czerwca) na Wzgórzu Wolności piłkarze z Wejherowa podjęli lidera ligi Gedanię Gdańsk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.

To był dobry dzień dla żółto czarnych. Podczas spotkania z Gedanią bramki strzelili Goyke, Poręba, Kwidziński i Baranowski.

Możemy sezon zakończyć na dobrym czwartym miejscu, skoczyliśmy o kilkanaście miejsc. Gryf słynie z tego, że są rycerzami wiosny. Myślę, że w tym roku nowy sezon zaczniemy lepiej. Przez ostatnie dwa lata mieliśmy ciąg spadków - z drugiej ligi do trzeciej, z trzeciej do czwartej. Teraz polityka klubu się zmieniła, stawiamy na młodzież - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej prezes honorowy WKS Gryf Wejherowo Rafał Szlas.

Ostatnie pół roku to bardzo dobre spotkania z naszej strony. Jestem bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o nadchodzący sezon to trzon drużyny zostaje bez zmian, a jeżeli chodzi o sztab trenerski to wciąż rozważmy parę opcji - zaznacza Dariusz Mikołajczak, prezes WKS Gryf Wejherowo.

W ostatnim czasie sukces odniósł drugi zespół Gryfa, który awansował do V ligi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24