18.05.2022 15:00 2 PM/KPP Wejherowo

Trzymał marihuanę między lodówką a regałem

Fot. KPP Wejherowo

Zatrzymali mężczyznę na jednej z ulic w Wejherowie. Po przeszukaniu jego mieszkania okazało się, że posiada 150 gramów marihuany. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Wejherowscy kryminalni w poniedziałek (16 maja) w nocy na jednej z ulic zatrzymali 36-latka w związku z podejrzeniem posiadania przez mężczyznę, znacznej ilości narkotyków.

Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, w kuchni pomiędzy lodówką, a regałem policjanci znaleźli susz roślinny w kolorze brunatno – zielonym, który został sprawdzony narko-testem. Była to marihuana o wadze prawie 150 gramów, która została zabezpieczona do sprawy – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Ponadto policjanci zabezpieczyli u mężczyzny pieniądze w kwocie 1000 zł. 36-latek noc spędził w policyjnym areszcie. W środę został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Fot. KPP Wejherowo

Przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków jest zagrożone karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratura Rejonowa w Wejherowie zastosowała wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24