12.05.2022 09:00 0 AB/Tytani Wejherowo

Ostatni mecz Tytanów Wejherowo w tym sezonie

źródło: Tytani Wejherowo

W sobotę (14 maja) wejherowscy szczypiorniści zagrają ostatni ligowy mecz w tym sezonie. Na wyjeździe podejmą dziesiąty w lidze SMS ZPRP II Kwidzyn. Jak zapowiada trener Tytanów Robert Wicon, w meczu szansę dostaną zawodnicy, którzy grali mniej w rozgrywkach.

Przed ostatnim meczem w sezonie Tytani mają już zapewnione czwarte miejsce w lidze. Z tego powodu Robert Wicon chce dać szansę zawodnikom, którzy w tym sezonie grali trochę mniej. Inaczej wygląda sytuacja u gospodarzy. W przypadku porażki mogą zająć nawet ostatnie miejsce, wygrana natomiast może ich awansować na dziewiątą lokatę.

Zespół rywali gra ostatnie spotkanie u siebie i również będą chcieli dobrze się zaprezentować przed własną publicznością. My nie lekceważymy rywala, podchodzimy do niego z szacunkiem i damy z siebie wszystko, żeby wygrać to starcie - mówi Robert Wicon, trener Tytanów.

Wejherowscy szczypiorniści na pewno mogą zaliczyć kończący się sezon do udanych. Zajmą wysokie czwarte miejsce, nie ustępowali również najlepszym drużynom, z którymi toczyli wyrównane boje. Ostatni akord tego sezonu odbędzie się już w najbliższą sobotę (14 maja). Początek spotkania o godzinie 14:00 w Kwidzynie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24