09.05.2022 08:14 0 WH/UM Puck

Zmiana organizacji ruchu w Pucku

Fot. archiwum

Od poniedziałku (9 maja) zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Wojska Polskiego w Pucku. Powodem jest budowa zjazdu do powstającego obiektu handlowego. Wszystkie prace na drodze mają zakończyć się w czerwcu.

W związku z budową zjazdu do budowanego obiektu handlowego projektuje się pas do lewoskrętu dla pojazdów jadących ul. Wojska Polskiego od strony centrum Pucka. Zaprojektowany pas do lewoskrętu wymaga wykonania obustronnego poszerzenia jezdni oraz nowego oznakowania poziomego i pionowego dostosowanego do nowej geometrii drogi – mówią urzędnicy.

Oprócz budowy zjazdu zostaną wyremontowane chodniki. Będzie także nowe przejście dla pieszych z wysepką pomiędzy przeciwnymi pasami ruchu. Prace prowadzone będą w czterech etapach. Zakres wszystkich robót można zobaczyć tutaj.

Wykonawca zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby maksymalnie ograniczyć utrudnienia związane z prowadzoną inwestycją – informują przedstawiciele miasta. - Prosimy mieszkańców oraz uczestników ruchu o wyrozumiałość i stosowanie się do wprowadzanych zmian w organizacji ruchu.

Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona od poniedziałku (9 maja) na ul. Wojska Polskiego. Remont ma zakończyć się do końca czerwca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24