08.05.2022 15:00 6 Kaja/Norda FM

Gryf Wejherowo pokonuje Arkę II Gdynia 3:1

Wejherowianie rezerwy Arki pokonali na własnym boisku. Bramki dla żółto-czarnych zdobyli Maciej Leske, Mateusz Dampc i Mohamed Doumbouya.

Spotkanie zaczęło się niefortunnie, bo samobójczą bramką Damiana Lisieckiego.

Potem mieliśmy karnego, jednak Maciej Szymański nie wykorzystał tej szansy, a mogło być 1:1. Niemniej walczymy dalej. Gramy też dziś młodymi chłopakami, naszymi wychowankami i myślę, że w drugiej połowy zmieni się obraz tej gry – relacjonował po pierwszej połowie spotkania prezes honorowy Gryfa Wejherowo – Rafał Szlas.

I rzeczywiście druga połowa wczorajszego (07.05.2022) meczu odmieniła losy wejherowian. Żółto – czarni najpierw wyrównali 1:1 golem Macieja Leske, by za chwilę wyprowadzić drużynę na prowadzenie, dzięki strzałowi Mateusza Dampc. Kibice gospodarzy mieli jeszcze jedną okazję do radości – trzecią bramkę strzelił Mohamed Doumbouya, dzięki czemu spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla wejherowian.

Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM Fot. Grzegorz Renusz/Norda FM