23.03.2022 16:00 4 AB/KPP

Dzielnicowy z Rumi zatrzymał mężczyznę, który posiadał narkotyki

Fot. archiwum

Podczas patrolu, dzielnicowy z Rumi zauważył grupę mężczyzn spożywająca alkohol. Okazało się, że jeden z nich schował w szczelinę schodów ewakuacyjnych małą paczkę z amfetaminą. 37-latek miał również przy sobie MDMA, teraz grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek (22 marca) W Rumi. Dzielnicowy podczas patrolu podszedł do mężczyzn, którzy spożywali alkohol.

Kiedy funkcjonariusz podszedł bliżej, zauważył jak jeden z mężczyzn chował mały pakunek w szczelinę schodów ewakuacyjnych, przy których stał. Policjanci zabezpieczył paczuszkę, w której jak się okazało była amfetamina - informuje asp.sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Na miejsce zdarzenia przyjechał dodatkowy patrol, ponieważ działania obejmowały trzech mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu publicznym. Jeden z nich został ukarany mandatem na miejscu, natomiast drugi będzie czekał na ukaranie od sądu. Mężczyzna który posiadał narkotyki został zatrzymany.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Komisariatu Policji w Rumi. 37-latek został przeszukany na miejscu. Podczas sprawdzania jego spodni, wypadła z nich inna mała paczuszka. W niej znajdowała się kolejna zabroniona substancja MDMA. Zarówno amfetamina jak i MDMA zostały zabezpieczone przez policjantów do sprawy - dodaje Potrykus.

Podejrzany został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do trzech lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24