07.02.2022 15:02 4 PM/KPP Wejherowo

Zaczął uciekać na widok policjantów. Okazało się, że był poszukiwany

Zdjęcie ilustracyjne / źródło: pixabay.com

Mężczyzna widząc jadący oznakowany policyjny radiowóz zaczął uciekać, wyrzucając przy tym po drodze swoją torbę. Okazało się, że był poszukiwany i miał do odbycia karę pozbawienia wolności.

Policjanci prewencji w piątek (4 lutego) około godziny 5:00 rano jadąc ulicą Sikorskiego w Wejherowie zauważyli mężczyznę, który widząc jadący patrol, odrzucił swoją torbę i zaczął uciekać.

Funkcjonariusze widząc podejrzane zachowanie mężczyzny zaczęli za nim pościg. Po krótkiej chwili 27-latek został zatrzymany. Podczas legitymowania i sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany w celu doprowadzenia go do najbliższego aresztu śledczego bądź zakładu karnego. Mundurowi zabezpieczyli także torbę tego mężczyzny, w której znajdowały się różne przedmioty. Obecnie mundurowi ustalają czy pochodziły one z jakiegoś przestępstwa - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy, a następnie przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe ponad 3 lata.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24