31.01.2022 15:00 38 WH/TTM

Ulica Przemysłowa po remoncie

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Na ul. Przemysłowej w Wejherowie trwają ostatnie prace wykończeniowe. We wtorek (1 lutego) trasa będzie dostępna, zarówno dla kierowców, jak i pieszych.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Lada dzień nastąpi długo oczekiwany koniec remontu ul. Przemysłowej. Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych, przesuwano otwarcie drogi.

—— Od wtorku będzie można normalnie się przemieszczać. Autobusy wracają na stary kurs. Przepraszamy, że to tak długo trwało, ale sytuacja pogodowa nie pozwoliła nam na to, aby wcześniej skończyć. Niektóre rzeczy trzeba było dokonać w dogodnych warunkach. Pojawiły się też kolizje i niespodzianki, które spowodowały, że to się wydłużyło do końca stycznia – tłumaczy Robert Lorbiecki, dyrektor Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego.

Obecnie trwają ostatnie roboty, takie jak montaż barierek. Oznakowanie poziome pojawi się, kiedy pozwolą na to warunki atmosferyczne.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24