24.01.2022 15:30 10 PM/KPP Puck

Pacjent oddalił się z hospicjum - odnaleźli go policjanci

Fot. archiwum

"Dla policjantów najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest radość osób, którym pomogli." Mundurowi odnaleźli ciężko chorego mężczyznę, który oddalił się z puckiego hospicjum - otrzymali za to specjalne podziękowania od dyrektor placówki.

Z informacji, które policjanci otrzymali od personelu wynikało, że mężczyzna choruje na ciężką chorobę. Do zdarzenia doszło w minioną środę.

Dla policjantów poszukiwania osoby zaginionej to wyjątkowe trudne zadanie, które zawsze wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem - czytamy w komunikacie puckiej policji.

Jak podkreślają funkcjonariusze często w takich sytuacjach decydującą rolę odgrywa czas i jak najszybsze zebranie informacji o ostatnich momentach, w których osoba zaginiona miała kontakt z rodziną lub była widziana przez mieszkańców.

Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu mundurowych, mężczyzna wrócił pod profesjonalną opiekę. Dyrektor przekazała na ręce Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Beacie Nienadowskiej pisemne podziękowania za okazaną szybką pomoc - informują puccy mundurowi.

Jak zaznaczają policjanci, uznania z ust tych, którym przyszli na ratunek, są niesamowitą motywacją do dalszej wytężonej pracy.

Źródło: KPP Puck


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24