21.01.2022 15:27 49 PM

‘Jestem zainfekowany’ - Lech Wałęsa zakażony koronawirusem

Fot. TTM

Lech Wałęsa poinformował na swoim Facebooku, że jest zakażony koronawirusem. „Odczuwam odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała” – napisał.

Przypomnijmy, że w środę (19 stycznia) były prezydent uczestniczył w spotkaniu w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie - pisaliśmy o tym tutaj. Lech Wałęsa poinformował, że przyjął trzy dawki szczepionki na Covid-19 i miał pobrane trzy wymazy.

Jestem zainfekowany. A. ból głowy, B. nie mogę rozgrzać ciała, C. odczuwam odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. Co robić – napisał na Facebooku Lech Wałęsa.

W komentarzach internauci życzą laureatowi Pokojowej Nagrody Nobla powrotu do zdrowia.

Proszę się trzymać Panie Prezydencie. Jest Pan zaszczepiony, to objawy powinny szybko minąć – napisała w komentarzu jedna z internautek.

Najlepiej zachować spokój, odpoczywać, zażywać leki przeciwbólowe i kontrolować saturacje. A przede wszystkim zignorować złośliwe komentarze na Facebooku. Dużo zdrowia Panie Prezydencie – napisał użytkownik Facebooka.

Przypomnijmy, że Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek (21 stycznia) o 36 665 nowych zakażeniach koronawirusem. To największa liczba od początku pandemii Covid-19 w Polsce. W związku z tym zorganizowano konferencję prasową z udziałem premiera i ministra zdrowia - więcej na temat konferencji w tym artykule.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24