19.01.2022 13:00 0 AB/mat.pras.

Tenisowe czwartki wracają do Luzina

Fot. Facebook.com/ GOSRiT Luzino

Po przerwie do Luzina wracają Tenisowe Czwartki o Puchar Wójta Gminy Luzino. Zawodnicy będą grali o tytuł przez wiele tygodni. Rywalizacja zakończy się w czwartek 26 maja.

W czwartek (20 stycznia) odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Tenisowych Czwartków na hali GOSRiT w Luzinie. Co tydzień o godzinie 18:00 tenisiści stołowi będą grali o zwycięstwo w pojedynczych turniejach, a także w całej klasyfikacji. Za poszczególne miejsca w zawodach, przyznawane będą punkty, których suma da końcowy wynik.

Sportowa rywalizacja, organizowana przez Waldemara i Henryka Płotka, trwać będzie we wszystkie czwartki do 26 maja. Serdecznie zapraszamy na cykl, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez sekcję tenisa stołowego KTS-K GOSRiT Luzino - informuje Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji udział wzięło 50 zawodników, a najstarszy z nich miał 80 lat. Całą rywalizację wygrał Krzysztof Konkel, drugi był Marek Rybaczek, a trzeci Zbigniew Kuziemkowski. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Fot. mat.pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24