16.01.2022 15:00 9 AB/TTM/Wejherowo998

Kierzkowo: Duży pożar budynku, działania straży pożarnej nadal trwają

Fot.Marek Trybański/TTM

W miejscowości Kierzkowo doszło do dużego pożaru budynku krytego strzechą. Na miejsce dojeżdżają kolejne wozy straży pożarnej.

W niedzielę (16 stycznia) przed godziną 13:00 doszło do dużego pożaru budynku mieszkalnego. W miejscowości Kierzkowo w gminie Choczewo nadal trwa akcja strażaków, na miejsce dojeżdżają kolejne wozy.

Na miejscu pracują strażacy z JRG Wejherowo, OSP Choczewo, OSP Sasino, OSP Kaczkowo, OSP Łęczyce, OSP Kostkowo, OSP Kopalino, OSP Słajszewo. Na miejscu jest również oficer operacyjny z KP PSP - informują strażacy z Wejherowa.

Sytuacja nadal jest poważna, droga dojazdowa jest zablokowana w związku z dowożeniem wody przez jednostki straży pożarnej. Nie ma osób poszkodowanych.

Fot.Marek Trybański/TTM Fot.Marek Trybański/TTM źródło:Wejherowo998 źródło:Wejherowo998 Fot.Marek Trybański/TTM Fot.Marek Trybański/TTM źródło:Wejherowo998 Fot.Marek Trybański/TTM źródło:Wejherowo998 źródło:Wejherowo998 Fot.Marek Trybański/TTM Fot.Marek Trybański/TTM Fot.Marek Trybański/TTM Fot.Marek Trybański/TTM Fot.Marek Trybański/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24