17.12.2021 08:00 6 WH

Aleksandra z Rumi w wielkim finale ‘Szansy na sukces’

Fot. Szansa na sukces/Facebook

Już w sobotę (18 grudnia) Aleksandra Hinc z Rumi wystąpi w finałowym odcinku „Szansy na sukces”. Zwycięzca finału weźmie udział w Konkursie Debiutów na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Przypomnijmy, że Aleksandra jest laureatką pierwszego odcinka nowego sezonu „Szansy na sukces” z udziałem wokalisty Modern Talking – Thomasa Andersa. Rumianka zaśpiewała piosenkę  Jet Airliner. Więcej o tym w naszym artykule.

Z muzyką jestem związana od zawsze, jest to moja największa pasja. Od najmłodszych lat biorę udział w konkursach i przeglądach wokalnych, występuję na scenie i wspieram swoim głosem innych wokalistów. Dużą satysfakcje sprawia mi nagrywanie coverów, publikacja nagrań w internecie, a największy uśmiech na mojej twarzy i w sercu wywołuje pozytywny odzew – mówi Aleksandra Hinc.

Teraz przyszła pora na wielki finał sezonu! Ostatni odcinek edycji „Szansy na sukces” zostanie wyemitowany na żywo w sobotę (18 grudnia). Rumianka powalczy o główną nagrodę show - występ w Opolskich Debiutach.

SnS Finał!

2️⃣ Aleksandra Hinc "Nazywam się Aleksandra Hinc, mam 24 lata i mieszkam w Rumi, to miasto graniczące z Gdynią. Na codzień pracuje w firmie telekomunikacyjnej. Z muzyką jestem związana od zawsze, jest to moja największa pasja. Pierwsze kroki na scenie stawiałam podczas występów Jam Session dzięki którym nauczyłam się pracy z mikrofonem i obycia na scenie. Od najmłodszych lat biorę udział w konkursach i przeglądach wokalnych, występuję na scenie i wspieram swoim głosem innych wokalistów. Dużą satysfakcje sprawia mi nagrywanie coverów, publikacja nagrań w internecie, a największy uśmiech na mojej twarzy i w sercu wywołuje pozytywny odzew."

Opublikowany przez Szansa na sukces Czwartek, 16 grudnia 2021


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24