22.10.2021 14:00 69 PM

W centrum Wejherowa powstanie park handlowy?

Fot. mat.pras.

Jedna z firm konsultingowych działająca na rynku nieruchomości handlowych opublikowała na swojej stronie wizualizację parku handlowego, który miałby powstać w centrum Wejherowa.

Czytelnicy od kilku dni wysyłają nam linki do strony jednej z firm, która zajmuje się komercjalizacją centrów i parków handlowych jak również obsługą ich sprzedaży. Na liście realizowanych projektów przez Mallson Property Group znajduje się inwestycja, która miałaby powstać w Wejherowie u zbiegu ulic Sienkiewicza i Św. Jana.

Przypomnijmy, że w 2020 roku w tym miejscu miała zostać otwarta galeria handlowa. Pierwsze informacje dotyczące tej inwestycji pojawiły się ponad 7 lat temu. Obiekt miał liczyć ponad 16 tys. m kw. powierzchni, a w środku miało znajdować się około 60 lokali. Ponadto w planach było wybudowanie parkingu na 300 samochodów. Do dziś teren ten nie został zagospodarowany, a inwestor miał zapłacić karę – więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Według danych opublikowanych na stronie internetowej firmy konsultingowej w centrum Wejherowa ma powstać nie galeria handlowa a park handlowy, w którym będzie 50 sklepów. Obiekt ma być wyposażony w parking na około 340 miejsc i ma zostać otwarty w 2023 roku.

Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras.

Firma Mallson Property Group nie udzieliła nam informacji na temat inwestycji w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24