20.09.2021 13:00 11 PM/KMP Wejherowo

Narkotyki w skarpecie - trzej mężczyźni trafili do aresztu

Fot. KMP Wejherowo

Jechał pod wpływem narkotyków i miał przy sobie marihuanę i amfetaminę - 22-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego wraz z dwoma pasażerami auta trafili do aresztu.

W niedzielę przed godziną 8:00, policjanci wejherowskiej drogówki na terenie Bolszewa zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena.

Policjanci zbadali kierowcę narkotestem. Wstępne badanie wykazało, że 22-latek jest pod wpływem narkotyków. Ponadto w trakcie interwencji policjanci znaleźli i zabezpieczyli przy nim marihuanę i blisko 50 gramów amfetaminy, a także wagę elektroniczną - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy wejherowskiej komendy.

Policjanci, narkotyki znaleźli również u dwóch pasażerów kontrolowanego samochodu. 19-latek narkotyki ukrył w skarpecie, a 22- latek w pudełku po papierosach.

22-letni kierowca volkswagena oraz pasażerowie niebawem zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Niewykluczone, że kierowca usłyszy dodatkowo zarzut kierowania pod wpływem narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24