11.08.2021 11:15 0 NW/KMP w Gdyni

Kolejna osoba podejrzana o kradzież perfum poszukiwana

Źródło: KMP w Gdyni

Policjanci z gdyńskiego komisariatu poszukują mężczyzny, który podejrzany o kradzież perfum. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca 2021 roku w jednym ze sklepów w centrum handlowym.

„Jeśli rozpoznajesz osobę z monitoringu, zadzwoń do nas” – apelują funkcjonariusze z gdyńskiego komisariatu w sprawie kradzieży perfum, do której doszło w jednym z centrów handlowych pod koniec lipca tego roku.

Podejrzany o to zdarzenie jest mężczyzna, którego wizerunek udostępnili policjanci.

Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 20-30 lat, krótkie jasne włosy oraz zarost (na twarzy niebieska maseczka). W dniu zdarzenia miał na sobie czarny t-shirt, krótkie spodenki koloru czarnego, czarne buty z białą podeszwą, czarne skarpetki. Mężczyzna miał przewieszony przez rękę czarny plecak - czytamy w komunikacie gdyńskiej policji.

Źródło: KMP w Gdyni

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia lub posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni-Redłowie bądź pod nr tel.: (+48) 47 74 21 255 lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24