05.08.2021 14:30 3 NW/mat.pras.

W Luzińskim parku wybrzmią utwory Ewy Demarczyk

Źródło:pixabay.com

Tribute to Ewa Demarczyk to koncert, w którym usłyszeć będzie można najpopularniejsze utwory artystki. Wydarzenie odbędzie się w luzińskim parku i zbiegnie się z pierwszą rocznicą śmierci piosenkarki.

W niedzielę, 8 sierpnia, o godz. 18:30 w parku im. Prof. Gerarda Labudy w Luzinie posłuchać będzie można znanych utworów Ewy Demarczyk w wykonaniu zespołu Eve Quartet.

Zmarła rok temu wokalistka była mistrzynią interpretacji poetyckiej piosenki, a „Karuzela z madonnami” czy „Grande Valse Brillante” na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Jak piszą organizatorzy wydarzenia artystka była w pełni oddana sztuce i jej podporządkowywała swój sceniczny wizerunek.

Niemożliwym jest odtworzenie tej maestrii, dlatego zapraszamy jako artyści, którzy chcą uczcić pamięć Mistrzyni. Koncert zbiega się z pierwszą rocznicą śmierci Ewy Demarczyk, co czyni go wydarzeniem szczególnie wzruszający - zachęcają do uczestnictwa w koncercie członkowie zespołu Eve Quartet.

Zespół składa się z trójki muzyków, których łączy fascynacja twórczością Ewy Demarczyk. Wokal to Ewelina Kuc, gitara – Mikołaj Dudkiewicz, a instrumenty klawiszowe - Artur Paluszyński.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24